BİRİMİN GÖREVLERİ

Reklam ve Tanıtım Birimi, Enstitü’nün ulusal ve uluslar arası tanınılırlığını artırmak, ortaya çıkan ürünlerin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Enstitü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan fikir ve projeler için reklam, sponsorluk ve benzeri ilişkilerin geliştirilmesi için bağlantılar kurup çalışma raporları hazırlar.

BİRİM ÜYELERİ

ONURSAL AYDIN

Giresun Görele Doğumludur.25 yıl Deniz Kuvvetleri bandosunda çeşitli şehirlerde çalışmıştır. Askeri bando okulunun yanı sıra İktisat fakültesini ve Kapadokya Turist rehberliğini bitirmiştir. Gelibolu Tarihi Alanında Alan Kılavuzu olarak çalışmakta iken İki yıllık Turist Rehberliğini bitirdikten sonra Profesyonel Turist Rehberi olarak çalışmaktadır.

DR. HÜSEYİN GÜNGÖR ŞAHİN

Polis Akademisi’nde lisans, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans ve Ankara Üniversitesi’nde doktora eğitimlerini tamamlamıştır.  Amerika Birleşik Devletleri, FBI Ulusal Akademisi mezunudur. Kamuda ve uluslararası kuruluşlarda üst düzey yöneticilik yapmıştır. Araştırma alanları; Erken Dönem Akdeniz Tarihi, Osmanlı Denizciliği, Birinci Dünya Savaşı, İspanyol Altın Çağ Edebiyatı, Kolonyal Latin Amerika, Çatışma Çözümleri ve Arabuluculuk ’tur. Yayımlanmış bilimsel çalışmaları bulunmaktadır.